Спецпропозиції  

Привіт! У своїх руках ти тримаєш найціннішу річ мандрівника — щоденник, який буде зберігати твої спогади про подорожі багато-багато років. Якщо ти ще маленький і не вмієш писати — тобі допоможуть твої рідні, а згодом будеш вести «Щоденник мандрівника» вже самостійно. А коли подорослішаєш, матимеш власну «мапу спогадів» та зрозумієш, що ти все багато чого бачив, відвідав яскраві міста та країни, багато мандрував і подолав величезну відстань.

Здійснимо нашу подорож разом! Відкривай Щоденник та згадуй ті міста та країни, які ти відвідав. Що сподобалося, а що ні? Не забувай вклеювати своє найулюбленіше фото з подорожі! Якщо його немає, то просто намалюй, або виріж ілюстрацію, що відображає місцевість, де ти побував.

Подорожувати так цікаво! Дізнаватися про різні культури, вивчати легенди та традиції — це так захоплююче!

Про Щоденничок мандрівника  

 

Мабуть, для кожної людини будь-яка мандрівка – це не просто переміщення з одного міста, країни, в інші, а дещо незвичне і завжди цікаве. Варто лише уявити, чим же являється подорож для найменших членів сім’ї – дітей. Мандрівка, прикрашена дитячою уявою, перетворюється у захопливу незабутню пригоду, з безліччю нових відкриттів, знань, наповнена таємницями і загадками.

І, звичайно, кожному з батьків хотілося б, аби ці емоції та враження залишались з дітками якнайдовше. Але як цього досягти? Як залишити у дитячій пам’яті всі деталі та цікавинки кожної мандрівки? Ми знаємо вихід!

Спеціально для маленьких шукачів пригод, ми створили «Щоденник мандрівника», серія «Подорожуючи світом», котрий не тільки стане цінною річчю, а й незамінним джерелом знань для вашої дитини.

Щоденник представляє друковану «міні-книжку», яка вміщає в себе:

- яскраву і цікаву обкладинку, та пояснююче вступне слово;

- сторінку власника, де дитинка може самостійно вказати своє ім’я; вік; дату заповнення щоденника; поділитися мріями щодо країн, у яких мріє побувати, а також вклеїти власне фото;

- основні 40 сторінок, де можна заповнити інформацію про 20 країн, у яких побував мандрівник, а також замалювати їх прапори, вклеїти фото, згадати деякі важливі географічні факти;

- розворот із різнокольоровою мапою світу, де зазначені назви материків і орієнтування напрямків півночі, півдня, заходу та сходу;

- дві сторінки із загальними підсумками: список країн, де побував мандрівничок, та кількість подоланих кілометрів;

- заключне слово автора.

Щоденник має два варіанти: для хлопчиків «Щоденник мандрівника» та «Щоденник мандрівнички» для дівчаток, з різними кольоровими оформленнями та більш зручними формами звертання.

Важливо помітити, що питання, на які буде відповідати дитина під час заповнення щоденника, допоможуть їй не тільки тренувати пам’ять, а й самостійно вивчати географічні особливості, культурні традиції, кухню, символи країни і, звичайно ж, стане найкращим місцем збереження неповторних спогадів!

Ваше замовлення прийнято. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Дякуємо за Ваше питання!
Ваше замовлення прийнято до роботи.
Дякуемо за Ваш запит на пошук!